ERJ-PB3B9760V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB3B9760V
JLCPCB Part #
C4164752
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS