ERJ-PB3B8252V
MFR.Part #
ERJ-PB3B8252V
JLCPCB Part #
C2086591
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS