ERJ-PB3B5622V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB3B5622V
JLCPCB Part #
C2081905
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS