ERJPB3B5100V
MFR.Part #
ERJPB3B5100V
JLCPCB Part #
C413744
Description
-55℃~+155℃ 200mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS