ERJ-PB3B3652V
MFR.Part #
ERJ-PB3B3652V
JLCPCB Part #
C4005185
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS