ERJ-PB3B3481V
MFR.Part #
ERJ-PB3B3481V
JLCPCB Part #
C4130397
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS