ERJ-PB3B3321V
MFR.Part #
ERJ-PB3B3321V
JLCPCB Part #
C2078484
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS