ERJ-PB3B3160V
MFR.Part #
ERJ-PB3B3160V
JLCPCB Part #
C2086656
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS