ERJ-PB3B2612V
MFR.Part #
ERJ-PB3B2612V
JLCPCB Part #
C2078481
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS