ERJPB3B2402V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJPB3B2402V
JLCPCB Part #
C413706
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS