ERJ-PB3B2371V
MFR.Part #
ERJ-PB3B2371V
JLCPCB Part #
C4238237
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS