ERJPB3B2002V
MFR.Part #
ERJPB3B2002V
JLCPCB Part #
C191225
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS