ERJPB3B1102V
MFR.Part #
ERJPB3B1102V
JLCPCB Part #
C413718
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS