ERJPA3J910V
MFR.Part #
ERJPA3J910V
JLCPCB Part #
C445806
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS