ERJPA3J822V
MFR.Part #
ERJPA3J822V
JLCPCB Part #
C445835
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS