ERJPA3J820V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJPA3J820V
JLCPCB Part #
C445805
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS