ERJPA3J752V
MFR.Part #
ERJPA3J752V
JLCPCB Part #
C441896
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS