ERJPA3J391V
MFR.Part #
ERJPA3J391V
JLCPCB Part #
C445816
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS