ERJPA3J361V
MFR.Part #
ERJPA3J361V
JLCPCB Part #
C445815
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS