ERJPA3J303V
MFR.Part #
ERJPA3J303V
JLCPCB Part #
C445842
Description
-55℃~+155℃ 150V 30kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS