ERJPA3J272V
MFR.Part #
ERJPA3J272V
JLCPCB Part #
C445828
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS