ERJPA3J241V
MFR.Part #
ERJPA3J241V
JLCPCB Part #
C543304
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS