ERJPA3J223V
MFR.Part #
ERJPA3J223V
JLCPCB Part #
C441898
Description
-55℃~+155℃ 150V 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS