ERJPA3J220V
MFR.Part #
ERJPA3J220V
JLCPCB Part #
C441880
Description
-55℃~+155℃ 150V 22Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS