ERJPA3J1R5V
MFR.Part #
ERJPA3J1R5V
JLCPCB Part #
C445776
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS