ERJPA3J130V
MFR.Part #
ERJPA3J130V
JLCPCB Part #
C445794
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS