ERJPA3J122V
MFR.Part #
ERJPA3J122V
JLCPCB Part #
C445823
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS