ERJPA3J115V
MFR.Part #
ERJPA3J115V
JLCPCB Part #
C445863
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS