ERJPA3J111V
MFR.Part #
ERJPA3J111V
JLCPCB Part #
C445807
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS