ERJ-PA3F8452V
MFR.Part #
ERJ-PA3F8452V
JLCPCB Part #
C4215273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS