ERJ-PA3F8451V
MFR.Part #
ERJ-PA3F8451V
JLCPCB Part #
C3932892
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS