ERJPA3F8203V
MFR.Part #
ERJPA3F8203V
JLCPCB Part #
C543405
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS