ERJ-PA3F8060V
MFR.Part #
ERJ-PA3F8060V
JLCPCB Part #
C4050938
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS