ERJ-PA3F78R7V
MFR.Part #
ERJ-PA3F78R7V
JLCPCB Part #
C4325023
Description
-55℃~+155℃ 333mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS