ERJ-PA3F7872V
MFR.Part #
ERJ-PA3F7872V
JLCPCB Part #
C4553292
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS