ERJPA3F75R0V
MFR.Part #
ERJPA3F75R0V
JLCPCB Part #
C441915
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS