ERJ-PA3F6980V
MFR.Part #
ERJ-PA3F6980V
JLCPCB Part #
C4021122
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS