ERJPA3F62R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJPA3F62R0V
JLCPCB Part #
C543333
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS