ERJPA3F6202V
MFR.Part #
ERJPA3F6202V
JLCPCB Part #
C543385
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS