ERJ-PA3F6192V
MFR.Part #
ERJ-PA3F6192V
JLCPCB Part #
C4048684
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS