ERJ-PA3F57R6V
MFR.Part #
ERJ-PA3F57R6V
JLCPCB Part #
C4311576
Description
-55℃~+155℃ 333mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS