ERJ-PA3F5620V
MFR.Part #
ERJ-PA3F5620V
JLCPCB Part #
C3936389
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS