ERJ-PA3F54R9V
MFR.Part #
ERJ-PA3F54R9V
JLCPCB Part #
C4066138
Description
-55℃~+155℃ 333mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS