ERJ-PA3F53R6V
MFR.Part #
ERJ-PA3F53R6V
JLCPCB Part #
C4218844
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS