ERJ-PA3F5113V
MFR.Part #
ERJ-PA3F5113V
JLCPCB Part #
C4031893
Description
-55℃~+155℃ 333mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS