ERJ-PA3F5112V
MFR.Part #
ERJ-PA3F5112V
JLCPCB Part #
C4317695
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS