ERJ-PA3F5111V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA3F5111V
JLCPCB Part #
C4001446
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS