ERJ-PA3F5110V
MFR.Part #
ERJ-PA3F5110V
JLCPCB Part #
C4180204
Description
-55℃~+155℃ 250mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS