ERJ-PA3F4993V
MFR.Part #
ERJ-PA3F4993V
JLCPCB Part #
C4247511
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS