ERJ-PA3F4990V
MFR.Part #
ERJ-PA3F4990V
JLCPCB Part #
C3978751
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS